O nas

Nasza wizja

KALTCHEV Development jest firmą skupiającą w sobie wieloletnie doświadczenie i kompetencję w zakresie, planowania oraz zarządzania inwestycjami budowlano-developerskimi. Posiadając background jak również umiejętności w realizacji projektów zgodnie ze standardami zarządzania projektami charakteryzuje się wyjątkową rzetelnością, terminowością i transparentnością w relacjach z partnerami biznesowymi.

Wyjątkowość

KALTCHEV Development realizując wszelkie projekty kieruje się własnym CREDO, które można wyrazić trzema podstawowymi zasadami :

JAKOŚĆ – we wszystkim co robimy
DETERMINACJA – w realizacji celu
PASJA – tworzymy z sercem

Wszystkie te cechy powodują, że KALTCHEV Development jest firmą wyjątkową, godną zaufania, i realizującą projekty zawsze do końca.

Specjalizacja

KALTCHEV Development jest firmą specjalizującą się w realizacji projektów budowlanych i wykończeniowych, w pełnym spektrum i zakresie:

  • wznoszenie konstrukcji,
  • prace instalatorskie,
  • prace wykończeniowe,
  • kreacja i zagospodarowanie terenów,

Skala realizowanych inwestycji obejmuje niewielkie, indywidualne i wyjątkowe projekty ukierunkowane na realizację osobistych wizji  i marzeń, jak również średnich i wielkich projektów realizowanych z gigantami branży oraz z  developerami.